Dantų tiesinimas be breketų – šiuolaikiškas sprendimas

Kiekvienas svajoja apie žavią šypseną, tačiau tikrai ne visi sau leidžia nevaržomai šypsotis. Nemažai žmonių turi kreivus, susigrūdusius dantis ar netaisyklingą sąkandį ir dėl to kompleksuoja. Tačiau tokie trūkumai nėra nuosprendis visam gyvenimui, su kuriuo privalu susitaikyti. Šią problemą nesunkiai išsprendžia breketai. Bet ar tikrai taip jau nesunkiai?

Breketai išties leidžia pasiekti efektyvius rezultatus ir džiaugtis išsvajota šypsena, tačiau toks metodas reikalauja nemažai laiko, kantrybės ir kasdienių įpročių keitimo. Dauguma žmonių ortodontinio gydymo vengia būtent dėl nepatrauklios breketų išvaizdos ir sukeliamą nepatogumą. Laimei, odontologija šiais laikais yra stipriai pažengusi ir gali pasiūlyti alternatyvą įprastiems breketams – dantų tiesinimą skaidriomis, beveik nematomomis kapomis. Dantų tiesinimo kapos yra pagamintos iš plonos, peršviečiamos medžiagos, todėl dantis galėsite tiesintis be jokių neigiamų išvaizdos pokyčių ir nemalonių pojūčių!

 

 

Kapų privalumai:

Kiekvienas svajoja apie žavią šypseną, tačiau tikrai ne visi sau leidžia nevaržomai šypsotis. Nemažai žmonių turi kreivus, susigrųdusius dantis ar netaisyklingą sąkandį ir dėl to kompleksuoja. Tačiau tokie trūkumai nėra nuosprendis visam gyvenimui, su kuriuo privalu susitaikyti. Šią problemą nesunkiai išsprendžia breketai. Bet ar tikrai taip jau nesunkiai?

Breketai išties leidžia pasiekti efektyvius rezultatus ir džiaugtis išsvajota šypsena, tačiau toks metodas reikalauja nemažai laiko, kantrybės ir kasdienių įpročių keitimo. Dauguma žmonių ortodontinio gydymo vengia būtent dėl nepatrauklios breketų išvaizdos ir sukeliamu nepatogumu. Laimei, odontologija šiais laikais yra stipriai pažengusi ir gali pasiūlyti alternatyvą įprastiems breketams – dantų tiesinimą skaidriomis, beveik nematomomis kapomis. Dantų tiesinimo kapos yra pagamintos iš plonos, peršviečiamos medžiagos, todėl dantis galėsite tiesintis be jokių neigiamų išvaizdos pokyčių ir nemalonių pojūčių!

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify