Viktorija Batavičiūtė

Administratorė

Nuoširdumas ir gerumas — vienos didžiausių žmogaus vertybių. Būtent šie žodžiai apibūdina mane kaip asmenybę. Ir būtent šios vertybės pirmiausiai padeda ne tik gyvenime, bet ir darbinėje sferoje. Na, o žmonės tai mato ir vertina. Pacientų ir kolegų šypsenos priverčia jaustis puikiai, atsiranda vidinė harmonija, tada gera atmosfera nusistovi komandoje ir visur aplinkui. Galbūt dėl šio nuoširdumo ir mokėjimo suprasti kitą, mane visada traukė darbas su žmonėmis: jei reikia patarti, suprasti ar suteikti palaikymo iš šono… Žinoma, tai reikalauja daug drąsos, ryžto, pasiaukojimo, susikaupimo, atsakingumo ir kruopštumo, bet visos šios savybės man leidžia žengti pirmyn, bręsti kaip asmenybei, į situacijas visada pažvelgti iš įvairių pusių, išlikti ramiai netikėčiausiuose atvejuose.

Iššūkių gyvenime tikrai nebijau, naujos patirtys visada atneša gerų rezultatų, leidžia tobulėti ir augti kartu su komanda – tai yra neįkainojama.

Viktorija Batavičiūtė

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Kiek kainuoja?

Norėdami sužinoti preliminarią įvairių paslaugų kainą, kviečiame pasinaudoti „Skaičiuokle“.

/ Dantų implantaciją

Vienas pažangiausių šypsenos atkūrimo būdų, kai pacientas yra netekęs vieno, kelių arba visų dantų. Implantas, įsriegiamas į žandikaulį, atstoja danties šaknį. Titanas sukelia mažiausiai alerginių reakcijų žmogaus organizmui, todėl puikiai prigyja.

/ Dantų laminatės

Skaidriomis ir itin plonomis plokštelėmis yra dengiami išoriniai dantų paviršiai. Šis estetinio protezavimo metodas leidžia atkurti nusidėvėjusius, nudilusius ar savo spalvą praradusius dantis.

/ Estetinis dantų plombavimas

Odontologinė procedūra, užtikrinanti šypsenos estetiką: atkurianti dantų spalvą ir formą, padedanti mažinti tarpus tarp dantų. Šis gydymo metodas sustiprina dantis, padaro juos atsparesniais kariesui.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify