Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomos dantų tiesinimo kapos – tai gydymas, sukurtas šiuolaikiniam žmogui!

Apie kliniką

Dantų tiesinimas kapomis

Tiesūs ir taisyklingai išsidėstę dantys – grožio simbolis, tačiau daugeliui žmonių norą šypsotis atima kreivi, susigrūdę ar pernelyg vienas nuo kito nutolę dantys. Nors šiandien pagaliau norint turėti tiesius dantis galima rinktis iš daugybės skirtingų rūšių breketų, kai kuriems pacientams šis ortodontinio gydymo metodas atrodo nepatrauklus: gąsdina nepatraukli breketų išvaizda, ilga gydymo trukmė, sudėtinga priežiūra ir kiti trūkumai.

Norintiems išvengti diskomforto ir neatkreipti aplinkinių žvilgsnių, galima rinktis šiuolaikinės odontologijos laimėjimą – nematomas dantų tiesinimo kapas, su kuriomis šypsena tampa taisyklinga ne tik greičiau, bet ir nepastebimai.

Idealią ir harmoningą šypseną ALBODENT klinikos specialistai siūlo sukurti pasitelkiant gydymą visame pasaulyje populiariomis Ordoline kapomis. Tai – inovatyvus ir moderniomis technologijomis grįstas gydymo metodas, daugeliu atžvilgių pranokstantis įprastinius dantų tiesinimo būdus.

Pasirinkus dantų tiesinimą Ordoline kapomis, gydytojas pirmiausia nuims Jūsų dantų atspaudus ir nusiųs juos į dantų technikų laboratoriją, kur pagal juos bus pagamintas unikalus, specialiai Jums pritaikytas kapų rinkinys. Kito vizito metu, gydytojas Jums įteiks šį rinkinį. Viskas, ką reikės padaryti grįžus namo – paeiliui, nurodyta tvarka nešioti kiekvieną kapą po dvi savaites. Tokiu būdu išgaunamas ortodontinis judesys ir dantys pamažu stumiami į reikiamą padėtį, kol galiausiai pasiekiamas džiuginantis rezultatas ir Jūs galite džiaugtis harmoninga šypsena.

Dantų tiesinimo Ordoline kapomis privalumai:

  • Kapos yra skaidrios ir nepaprastai plonos, tad niekas nė neįtars, kad Jūsų dantys yra tiesinami. Tai itin aktualu žmonėms, kurie dėl savo darbinės veiklos ypatumų itin rūpinasi savo įvaizdžiu, arba tiems, kurie paprasčiausiai neįsivaizduoja savęs su tradiciniais breketais;
  • Tiesinant dantis šiuo būdu, nesutrinka kalbėjimas ir neatsiranda šveplavimas;
  • Medžiaga, iš kurios gaminamos kapos, nesukelia alerginių reakcijų ir nedirgina dantenų;
  • Kapos yra tvirtos ir atsparios dėvėjimuisi, nereikia baimintis, kad jos sulūš;
  • Jei reikia, tiesinimo kapą galite kuriam laikui išsiimti. Tai nė kiek nepablogins gydymo rezultato;
  • Kapas labai paprasta prižiūrėti: pakanka valytis dantis po kiekvieno valgio ir nenaudoti balinančių ar abrazyvių dantų pastų;
  • Tiesinant dantis šiuo būdu, reikia kur kas rečiau apsilankyti pas gydytoją kontroliniams patikrinimams – pakanka vieno vizito per 2 – 3 mėnesius;
  • Priešingai nei nešiojant tradicinius breketus, tiesinant dantis nematomomis kapomis neprireikia keisti savo įpročių: galite ir toliau aktyviai sportuoti, mėgautis bet kokiu maistu ir tiesiog gyventi įprastą gyvenimo ritmą.

Albodent

Sofijos dantų tiesinimo istorija

Albodent

Perversmas ortodontijos pasaulyje

Albodent

Ateik. Pamatyk. Šypsokis

Albodent

Dantų tiesinimas dar nebuvo toks lengvas

Albodent

Nematomos kapos – šiuolaikinio žmogaus pasirinkimas

Albodent

Dantų tiesinimas kapomis = paprasta priežiūra

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Taip pat kviečiame pasidomėti ir kitomis Jums rekomenduojamomis paslaugomis

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify