Periodontologinis gydymas

Neužtikrinus tinkamos burnos higienos ir atsiradus rimtoms sveikatos problemoms, taikomas periodontologinis gydymas, kuris užkerta kelią kitų ligų atsiradimui.

Kaip išsivysto periodonto ligos?

Periodonto ligos – tai visai burnos ertmei pavojingi susirgimai, kurie užklumpa esant netinkamai arba nepakankamai burnos higienai. Nekruopščiai nuvalytos apnašos kietėja ir virsta dantų akmenimis. Susikaupus dideliam akmenų kiekiui, jie pasiekia periodonto audinius, sukelia uždegimus ir didina riziką netekti dantų. Apie periodonto ligas galite įtarti nė neapsilankę pas odontologą. Dažniausiai pacientai pastebi pakitusias dantenas – pasireiškia kraujavimas, dantenos būna raudonos, jautrios, patinusios, o kartais net atsitraukusios nuo dantų. Atsiranda ir daugiau neigiamų pokyčių, tokių kaip akmenys ant dantų, nemalonus burnos kvapas. Jeigu jus vargina minėti simptomai, veikiausiai susidūrėte su periodonto ligomis – gingivitu arba periodontitu.

Gingivitas arba dantenų uždegimas yra lengvesnė ligos forma, kurios gydymas yra greitas ir nesudėtingas. Problema yra kur kas rimtesnė tokiu atveju, kai į minėtus simptomus nereaguojama laiku. Tokiu atveju liga progresuoja ir gingivitas perauga į sunkesnę formą – periodontitą. Ši liga reikalauja ilgo kompleksinio gydymo.

Kaip išsivysto periodonto ligos?

Gydymas

Periodonto ligos gali būti lengvos, vidutinės ar sunkios stadijos. Priklausomai nuo ligos stadijos ir burnos ertmės pažeidimų laipsnio, skiriasi ir periodonto ligų gydymas. Nedidelės, laiku pastebėtos problemos gali būti išspręstos profesionalios burnos higienos metu. Procedūros metu specialiais instrumentais pašalinami ant dantų susikaupę akmenys, poliruojami dantys. Po procedūros akivaizdžiai pagerėja dantenų būklė, burnos kvapas tampa gaivus, sumažėja dantų paslankumas. Profesionali burnos higiena taip pat atliekama ir periodonto ligų prevencijai. Jeigu liga jau yra pažengusi, vien tik profesionalios burnos higienos nepakanka. Sudėtingais atvejais, kai susidaro gilios dantenų kišenės, prireikia chirurginio gydymo, kuomet susikaupę akmenys pašalinami atkėlus dantenas. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, todėl skausmo nejaučiama.

 

Negydant periodonto ligų…

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis  sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Periodontologinio gydymo kainos

Pasaitėlio plastika
90 €
Dantenų recesijos plastika
350 €
Dantenos pastorinimas iš gomurio (1d)
350 €
Dantenos pastorinimas iš gomurio (2-3d)
700 €
Lopo Operacija (1 dantis)
100 €
Lopo Operacija (papildomas dantis)
35 €
Vainiko išilginimas (1 danties)
100 €

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Taip pat kviečiame pasidomėti ir kitomis Jums rekomenduojamomis paslaugomis

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify