Skaitmeninis protezavimas

Pasitelkiant modernias technologijas, galime operatyviau, itin tiksliai ir nekeliant diskomforto suplanuoti dantų protezavimo procedūrą.

Kas yra skaitmeninis protezavimas?

 

Šiomis dienomis skaitmeninės technologijos palengvina daugelį odontologinių procedūrų. Ne išimtis ir dantų protezavimas. Skaitmeninis protezavimas atveria platesnes įprasto protezavimo galimybes – tai yra patogus, trumpiau trunkantis ir patikimas dantų atkūrimo būdas, leidžiantis pagaminti ypač tikslias, estetiškas ir ilgaamžes keramikos restauracijas –  užklotus, vainikus, porceliano laminates ar kt.

 

Skaitmeninio protezavimo eiga

 

Skaitmeninio protezavimo įrangą sudaro 3D lazerinis skeneris, dizaino ir gamybos dalis, o procedūrą apima trys etapai: paciento burnos ertmės ištyrimas, skaitmeninis dantų anatomijos atkūrimas ir restauracijų gamyba. Pirmiausia, dantys nuskenuojami intraoraliniu skeneriu. Gavus trimatį paciento burnos vaizdą, dantų gamybos laboratorijoje modeliuojama atkuriamų dantų forma. Pasitelkiant kompiuterinę programą, atkuriama dantų anatomija, o skaitmeninis trimatis dantų vaizdas vėliau tampa bemetalės keramikos ruošiniu. Galiausiai, sluoksniuojant dengiami dažai, išgaunama natūrali danties struktūra, forma ir funkcija.

Skaitmeninio protezavimo privalumai

Apie kliniką

3Shape skeneris

Komplikuotą dantų atspaudo nuėmimą, naudojant šaukštu burnoje spaudžiamas medžiagas, sparčiai keičia skaitmeninis burnos ertmės skenavimas. Atliekant skaitmeninį protezavimą, Albodent klinikoje naudojamas analogų neturintis 3Shape trimatis skeneris, kuris yra ypač patogus ir nesukelia pacientui jokių nemalonių pojūčių ar pykinimo. Ekrane iš karto matomas aukštos kokybės trimatis dantų vaizdas, kurį gydytojas gali aptarti su pacientu.

 

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis  sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

 

Albodent

3D intraoralinis skeneris

Albodent

3D intraoralinis skeneris – privalumai

Albodent

Skaitmeninė metodika

Albodent

3D dantų atspaudas

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Taip pat kviečiame pasidomėti ir kitomis Jums rekomenduojamomis paslaugomis

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify