3D kompiuterinis tomografas – pagalba specialistui ir pacientui

Šiuolaikinės technologijos stipriai palengvino mūsų kasdienybę. Ypač svarbu, kad jos įsitvirtino ne tik buityje, bet ir medicinoje. Jeigu galvojate, kad pasiekimai odontologijoje Jūsų neliečia – klystate. Odontologijoje naudojamos šiuolaikinės technologijos yra naudingos ne tik gydytojams, bet ir pacientams. Be papildomų priemonių, technologijų, net ir geriausias odontologas negalės suteikti kokybiško dantų gydymo, nes plika akimi neįmanoma pamatyti visos reikiamos informacijos. Tokiu atveju gelbsti 3D kompiuterinis tomografas. Tai bene tiksliausia radiologinė priemonė, skirta pamatyti vidines organizmo struktūras, tiksliai diagnozuoti ir gydyti dantų ligas.

 

Kokioms procedūroms naudojama?

Kompiuterinės tomografijos nauda

 

3D kompiuterinė tomografija atliekama planuojant implantacijos ir kitas chirurgines procedūras. Ji padeda tiksliai įvertinti kaulo būklę, dantų šaknis, diagnozuoti periodonto patologiją, dantų šaknų skilimus. Be to, pasitelkiant 3D kompiuterinę tomografiją, galima tiksliai įvertinti gydymo rezultatus, tam tikrus pakitimus. Išgaunamas itin kokybiškas tūrinis vaizdas visomis reikiamomis kryptimis, taigi, planuojant implantacijos procedūrą, galima tiksliai nustatyti implanto poziciją kaule. Svarbu paminėti, kad 3D rentgeno spinduliuotė yra sumažinta, todėl yra beveik nekenksminga.

Mūsų klinikoje naudojamas 3D kompiuterinis tomografas padeda specialistui tiksliau, greičiau suplanuoti procedūrą, o pacientas gali jaustis saugus ir užtikrintas, kad gydymas praeis sklandžiai.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify