5 klausimai apie dantų implantus, kuriuos privalote užduoti savo gydytojui

Kelias link dantų atkūrimo pradedamas nuo detalaus pasiruošimo. Konsultacija – labai svarbus pirminis žingsnis, kurio metu pacientai atsikrato bereikalingų nuogąstavimų ir su gydytoju išsigrynina būsimo gydymo eigą bei rezultatus. Natūralu, jog prieš atliekant dantų implantaciją gali kilti nemažai įvairiausių klausimų. Užsirašykite juos, kad vizito metu su gydytoju aptartumėte viską, kas Jus neramina ir galėtumėte drąsiai žengti pokyčių link. Galbūt dalį atsakymų rasite pateiktuose klausimuose, su kuriais dažniausiai susiduria implantuojantys gydytojai.

 

„Implantas – pamatas sėkmingam dantų atkūrimui, todėl didžiąja dalimi gydymo sėkmė priklauso būtent nuo jo pasirinkimo. 35 metus rinkoje egzistuojantys šveicariški dantų implantai – patikima investicija.“

 

 

Apie kliniką

/ Ar dantų implantacija pateisins mano poreikius?

Šiuolaikinė implantacija gali pateisinti net reikliausių pacientų estetinius lūkesčius. Unikalios šveicariškų implantų savybės ir platus protezavimo medžiagų pasirinkimas padeda išgauti maksimalius rezultatus – implantuotą dantį nuo tikrojo gali atskirti tik gydytojas apžiūros metu. Be to, pacientai gali būti ramūs, kad šis sprendimas tenkins ne tik vizualiai, bet ir funkciškai. Tai reiškia, kad su naujais dantimis, atkurtais ant implantų, maistą galėsite kramtyti lygiai taip pat, lyg būtumėte su savais. Tinkamai prižiūrint, ant implantų atkurti dantys gali sėkmingai tarnauti visą gyvenimą. Tai įrodo ir visam gyvenimui suteikiama garantija.

// Ar implantų įsriegimas – skausminga procedūra?

Pacientams rūpi ne tik galutinis rezultatas, bet ir gydymo eiga. Šiomis dienomis implantacija yra pakankamai komfortiška procedūra, kurios metu jokio skausmo nejaučiama, nes operacija atliekama vietinėje nejautroje. Vienas implantas įsriegiamas vos per 30 minučių.

/// Kokie yra dantų implantų prigijimo rodikliai?

Implantas – pamatas sėkmingam dantų atkūrimui, todėl didžiąja dalimi gydymo sėkmė priklauso būtent nuo jo pasirinkimo. 35 metus rinkoje egzistuojantys šveicariški dantų implantai – patikima investicija. Kokybė atsispindi aukštuose prigijimo rodikliuose, kurie artėja prie šimto procentų (96-100%).

//// Kokius implantus rekomenduotumėte savo šeimos nariams?

Savo pacientams siūlome tik tokį odontologinį gydymą, kokį rekomenduotumėme ir savo artimiausiems žmonėms. Ne atsitiktinai dirbame su šveicariškais implantais, kurių sėkmę įrodo moksliniai tyrimai, konkretūs skaičiai bei ilgametė profesinė patirtis.

///// Kokia yra implantų priežiūra?

Ant implantų atkurtų dantų priežiūra – tokia pati, kaip ir natūralių dantų. Norint puikiais rezultatais džiaugtis visą gyvenimą, būtinas ne tik kruopštus dantų valymas šepetėliu ir siūlu ryte ir vakare, bet ir reguliarūs apsilankymai pas protezuojantį gydytoją ir burnos higienistą.

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis  sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify