Atsiliepimai

Pats geriausias mūsų darbo ir kokybės įvertinimas – nuoširdūs pacientų atsiliepimai ir sėkmingo gydymo istorijos.

Facebook ir Google atsiliepimai

Kiekviena šypsena savyje slepia unikalią istoriją, kuria nori pasidalinti ne vienas, pagaliau galintis plačiai šypsotis.

logo

Živilė Bukauskaitė

Labai esu patenkinta. Viskas labai gerai, atsako į visus rūpimus klausimus, nuramina, pataria. Tik geriausi atsiliepimai. Ypatingai Evelinai, kuriai patikėjau savo dantis dantų balinimui.

logo

Andrius Belovas

Tiktai geriausi atsiliepimai gyd. Justinui ir gyd. Eglei už padaryta darba .implantacija buvo be skausmo viskas išaiškinta ko negalima ir kas galima .šiltas ir malonus bendravimas ko kitose klinikose truko nekalbant jau apie poliklinika.ateinant pasjuos i klinika susidaro jausmas kad ateini pas draugus .labai esu patenkintas ju padarytais darbais.didelis aciū!

logo

Asta Lazarevičiūtė

Vaikystėje įvarytos odontologų baimės ilgą laiką stabdė nuo lankymosi pas šios srities specialistus. Baimėms netrukdė ir kompleksai dėl šypsenos bei gėdos jausmas besišypsant. Prieš šešerius metus, po "lipimo sienomis" skausmo nakties atsidūriau Albodent, vieninteliai, kurie priėmė ir nepasiuntė į visas keturias puses :) Nuo to laiko baimės mažėjo, o pasitikėjimas Gydytoju Justinu tik augo, dabar ten jaučiuosi kaip namie, o visi kompleksai ir baimės likę kažkur užmaršty :)
Visa Albodent komanda su Justinu priešaky yra geriausia, ką galima atrasti norint turėti žavią ir sveiką šypseną. 💖💖💖

logo

Nijole Lukoseviciuene

Puiki klinika.Nuostabus personalas Ačiū gyd.Justinui gyd.Eglei ir visam personalui. Puikus darbas, labai patenkinta

logo

Vy Al

I go there because of Vaiva. If Vaiva moved to another clinic so do I. The new place is great!

logo

Edgaras Chizrijevas

Lankausi ne pirmus metus šioje klinikoje ir atsiliepimai tik geriausi. Profesionalūs, išmanantys savo darbą specialistai, maloni aplinka.
P.S. Gyd. Vaiva - pati geriausia! 😊

logo

Ernis P

Greitai priėmė ir dar greičiau išrovė sugedusius protinius dantis. Beveik be jokio diskomforto. Ačiū

logo

Janina Šeškevičienė

Sveiki! aš, Janina Šeškevičienė, rašau Jums laiminga, kad implantavimo darbus atlikote laiku.
Dėkoju Daktarui Justinui, kad sėkmingai "įsodino šakneles" ir Daktarui Tomui, kad "priaugino viršūnėles".Tariant be pajuokavimų, AČIŪ Jums už sėkmingą mano dantų implantavimą.
Taip pat dėkinga Gydytojų Padėjėjoms, rūpestingai Jiems talkinusioms, o man lengvinusioms buvimą prasižiojus. Nepaklausiau Padėjėjų vardų, bet gi Jūs žinote.

AČIŪ visai Jūsų klinikai ALBODENT

logo

Laura Venckutė

Norėčiau labai padėkoti gydytojai Vaivai! Už kantrybę, kruopštuma ir puikiai atliktus darbus. Nuo pirmų apsilankymu iš gydytojos jautėti rūpestis ir vidinė ramybė. Dysčiau papriešatarauti tam neigiamui atsiliepimui apie Vaiva. Taip, gal ji ir nėra iš tų žmoniu kurie linkę tuščiažodžiauti, bet vien dėl to džiaugiuosi ją atradusi, nes gydo ne žodžiais o darbais. Šios odontologės nė už ką nekeisčiau i kitą. Dar kartą Ačiū!

logo

Brigita Grigienė

Šioje klinikoje antrus metus lankomės visa šeima, kanalų gydymas, dantų implantacija, laminatės, reguliari burnos higiena visiems šeimos nariams, daug paslaugų naudojomės ir naudosimės ateityje, puikūs specialistai, o didžiausias ačiū šios klinikos įkūrėjui gyd. Justinui Gaidžiui. Tokio nuoširdumo, dėmesingumo, profesionalumo ir turinčio puikų estetinį skonį kuriant visos burnos naują šypseną gydytojo su žiburiu reikėtų ieškoti..dantų implantacija be jokio skausmo! nuoširdus Jums ačiū,džiaugiuosi pasirinkusi Albodent. Rekomenduoju 101%😊Brigita Grigienė

1 2 3

Instagram atsiliepimai Instagram

Sveiki ir gražūs dantys – šypsena, kuria norisi pasidžiaugti kartu su visais. Mūsų pacientai atsiliepimais apie mus dalinasi ir socialiniuose tinkluose.

testimonial
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial
testimonial

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify