Botulino toksino injekcijos – efektyvi priemonė sugrąžinti odos jaunystę

Lygus, skaistus ir jaunatviška energija spinduliuojantis veidas – grožio ir sėkmės garantas. Deja, nepriekaištinga veido oda gali džiaugtis toli gražu ne visi – dėl žalingo aplinkos poveikio, streso ar natūralaus senėjimo proceso veidas neišvengiamai kinta. Ilgainiui veidrodyje pastebima vis daugiau nemalonių detalių – mimikos raukšlių, pigmentinių dėmių, veido kontūro pokyčių. Laimei, medicinoje atrandama vis daugiau saugių ir efektyvių priemonių, padedančių sugrąžinti pirminę odos būklę ir užtikrinti džiuginantį rezultatą. Viena jų – botulino toksino injekcijos, kurios laikomos viena efektyviausių odos tobulinimo priemonių.

 

 

Efektyvus raukšlių koregavimas

 

Pirmosios mimikos raukšlės gali pradėti formuotis jau ankstyvoje jaunystėje, o bėgant metams išryškėja ir kaklo srityje. Kiekvieno žmogaus veidas turi individualų raukšlių piešinį, kuris, besikartojant tam tikroms emocinėms išraiškoms, vis ryškėja. Šį piešinį pakoreguoti galima botulino toksino injekcijomis, kurios dažniausiai naudojamos:

Procedūros metu, plona adata į veidą įleidžiamas tiksliai apskaičiuotas kiekis botulino toksino, kuris atpalaiduoja veido raumenis, tokiu būdu sušvelnindamas ar visiškai panaikindamas nepageidaujamas raukšles. Tai atliekama greitai ir neskausmingai. Galutinis efektas pasireiškia per porą savaičių, o pasiektu rezultatu galima džiaugtis nuo pusės iki vienerių metų.

 

Botulino toksinas ir mitai

 

Drąsiai galima teigti, kad botulino toksino injekcijos padarė tikrą perversmą estetinėje medicinoje. Pirmoji botulino toksino injekcija kosmetiniams tikslams buvo panaudota daugiau nei prieš tris dešimtmečius. Specialistai užtikrina, kad šiandien botulino toksiną galima laikyti saugia ir efektyvia veido korekcijos priemone. Nepaisant to, apie botulino toksiną sklando įvairūs mitai:

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify