Dainininkė Ingrida Martinkėnaitė apie nepriekaištingą rūpestį jos šypsenai

Ingrida prisimena, kaip ji išsigando, kai kartą, kandant obuolį, jai nuskilo dantis. Moteriai tai atrodė didžiulė tragedija, ji puolė skambinti savo odontologei, kuri patarė kreiptis į kliniką „Albodent“.
Paklausiusi gydytojos patarimo, Ingrida nelaukdama atvyko į kliniką. Kas vyko toliau? Kviečiame susipažinti su Ingridos istorija!

Apie kliniką

„Aš esu žmogus, kuris visada šypsosi – draugės ir kolegės manęs dažnai teiraujasi, kodėl šypsena niekuomet nedingsta nuo mano veido. Iš tiesų, šypsena mano gyvenime reiškia labai daug. Tikiu, kad jos pagalba galima pagerinti savo ir aplinkinių nuotaiką, o dažnai besišypsantys žmonės yra laimingesni. Deja, gamta manęs neapdovanojo tobula šypsena ir turėjau įdėti daug pastangų, kad galėčiau džiaugtis dabartiniu rezultatu ir nevaržomai šypsotis. Tačiau man labai pasisekė, kad kelyje link nepriekaištingos šypsenos, sutikau tikrus savo srities profesionalus, sugebėjusius ne tik suteikti greitą ir efektyvią pagalbą ištikus bėdai, bet ir mano svajones paversti realybe“, – sako dažnai viena gražiausių Lietuvos moterų vadinama dainininkė Ingrida Martinkėnaitė.

Ingrida prisimena, kaip ji išsigando, kai kartą, kandant obuolį, jai nuskilo dantis. Moteriai tai atrodė didžiulė tragedija, ji puolė skambinti savo odontologei, kuri patarė kreiptis į kliniką „Albodent“. Paklausiusi gydytojos patarimo, Ingrida nelaukdama atvyko į kliniką, kurioje spręsti jos problemą apsiėmė gydytojas odontologas Justinas Gaidys.

„Iš karto supratau, kad šiuo gydytoju galiu pasitikėti. Pirmausia jis mane nuramino, po to, įvertinęs pažeidimą, pasiūlė kelis sprendimo variantus ir detaliai paaiškino kokio rezultato kiekvienu atveju galiu tikėtis. Kaip atrodys gydymo rezultatas galėjau pamatyti ir kompiuterio ekrane, tad apsispręsti nebuvo sunku“, – dalinasi patirtimi Ingrida Martinkėnaitė.

Apie kliniką

Ingridos Martinkenaités Sypsenos istorija

Implantologijoje besispecializuojantis gydytojas odontologas Justinas Gaidys pasakoja, kad pacientė atvyko su kolegų rekomendacija, nes po labai seno gydymo, nuskilus priekiniam dančiui, skilo jo šaknis ir neliko kitos išeities, kaip tik jį pašalinti. Situacija buvo išties komplikuota ir reikėjo surasti geriausią
danties atkūrimo sprendimą, užtikrinantį maksimalią estetiką jaunai žaviai moteriai. Būsimą dantį taip pat reikėjo priderinti prie kitų jos dantų, kuriems buvo atliktas estetinis plombavimas.

„Konsultacijos metu kiekvienam pacientui, įvertinę jo klinikinę būklę, lūkesčius, finansines galimybes ir kitus svarbius faktorius, dažniausiai pasiūlome gydymą bei dar kelias alternatyvas. Visada ieškome tinkamiausių sprendimų. Pats pacientas apie daugelį dalykų gali net nepagalvoti ir paskui, pabaigus gydymą, priekaištauti, kodėl jie nebuvo jam jam pasiūlyti. Mes esame šios srities profesionalai, ir mūsų pareiga pasiūlyti pacientui kelis sprendimus ir išrinkti jam priimtiniausią tiek estetinę, tiek biologine, tiek ekonomine prasme. Todėl prieš pradedant bet kokį gydymą, visuomet detaliai aptariame visas galimybes“, – gydytojo ir paciento bendradarbiavimo svarbą pabrėžia gydytojas odontologas.

Pasak patyrusio dantų atkūrimo specialisto, šiai situacijai galėjo būti kelios alternatyvos. Viena jų – protezavimas su tiltu, tačiau tai reiškia, kad reikėtų šlifuoti gretimus dantis, o tai ne tik juos traumuotų, bet ir rezultatas būtų mažiau estetiškas ir natūralus.

„Kartu su paciente detaliai aptarę galimus variantus, nusprendėme dantį atkurti, naudojant gidinės implantacijos metodą, padedantį ypatingai tiksliai uplanuoti implantacijos procesą. Tai ypatingai svarbu, atkuriant dantis priekinėje zonoje, kurios estetiniam vaizdui implanto padėties tikslumas turi didžiulę reikšmę. Šis metodas ne tik užtikrina ypatingą implanto padėties tikslumą, bet ir leidžia išvengti didelių pjūvių, o tai padeda maksimaliai sumažinti skausmą bei nemalonius pojūčius ir nesutrikdyti įprasto paciento gyvenimo ritmo“, – sako patyręs specialistas.

 

Pasitelkus skaitmenines technologijas ir komfortiškai atlikus reikalingus tyrimus, remiantis jų duomenimis, buvo suplanuotas chirurginis gidas. „Implantų sriegimas naudojantis nukreipiamuoju gidu padeda atlikti procedūrą itin tiksliai ir efektyviai, suvaldyti rizikingas situacijas, išvengti žmogiškų klaidų ir bereikalingų interpretacijų. Naudojant šį metodą, sėkmės garantija – daugiau nei 99 proc.,“ – odontologijos pažanga džiaugiasi J. Gaidys.

 

Pagal beskausmės implantacijos protokolą, vieno vizito metu Ingridai buvo pašalintas pažeistas dantis, vietoj jo įsriegtas implantas ir pritvirtintas laikinas protezas, tad ji, nejausdama jokio diskomforto, galėjo iš karto sugrįžti į įprastą veiklą. Po kelių mėnesių, implantui prigijus, laikinas dantis buvo pakeistas nuolatiniu. Skaitmeninių technologijų dėka protezavimas taip pat buvo atliktas preciziškai tiksliai. Gido pagalba, panaudojant pacientės dantų atspaudą, jai buvo pagamintas individualiai pritaikytas, itin tiksliai sumodeliuotas protezas.

 

„Technologijų dėka maksimaliai sumažinama restauracijų paklaidos tikimybė ir pasiekiamas didesnis restauracijų tikslumas, užtikrinantis nepriekaištingą estetiką ir komfortą“, – gidinės implantacijos privalumus toliau vardina gydytojas.

Kadangi atkurtą dantį reikėjo priderinti prie Ingridai anksčiau atlikto estetinio plombavimo, dar vienas priekinis dantis buvo restauruotas laminate. Taip buvo pasiektas tobulas šypsenos vaizdas, o pamačiusi jį pacientė, negalėjo nuslėpti savo džiaugsmo ir dėkingumo meistriškai problemą išsprendusiam Justinui Gaidžiui.

Ingrida prisimena, kad nors ir visiškai pasitikėjo gydytoju, nuolat jautė didelę baimę ir kaskart į kliniką ateidavo drebančiais kelias. Tačiau specialistas visada sugebėdavo ją nuraminti, o visos procedūros praeidavo sklandžiai, be jokio diskomforto ir nemalonių pojūčių.

„Yra toks tipas pacientų, kurie labai bijo odontologinių procedūrų. Suprasdami tai, tokiam žmogui skiriame daugiau laiko, detaliai paaiškiname situaciją, aptariame kiekvieną gydymo etapą – ką ir kaip darysime, kad jis būtų pilnai informuotas ir galėtų jaustis ramus. Baimė kyla iš nežinojimo, o kai pacientas viską žino ir jam nereikia prisigalvoti, kas vyksta jo burnoje, jis nusiramina, tuomet ir mums dirbti lengviau. Kartais vis dar baiminamasi ir skausmo, tačiau šiais laikais visos procedūros yra beskausmės“, – užtikrina gydytojas.

„Gydymo metu jaučiausi esanti patikimose rankose. Gydytojas Justinas visada ne tik pateisino, bet ir gerokai pranoko mano lūkesčius. Prireikus, neabejodama rekomenduočiau šį profesionalą visiems draugams ir artimiesiems“, – plačiai šypsodamasi džiaugiasi I. Martinkėnaitė.

Ir Jūs norėtumėte šypsotis plačiau? Apsilankykite odontologijos klinikoje „Albodent“ – patyrusių specialistų komanda laukia Jūsų, pasirengusi išpildyti Jūsų svajones.

Atliktos procedūros

Žemiau pateikiame procedūrų, kurios buvo atliktos gydymo metu, pavadinimus ir trumpus aprašymus.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Mūsų paslaugos

Siekdami užtikrinti kuo efektyvesnį gydymą, „Albodent“ klinikoje teikiame įvairias odontologines paslaugas.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify