Paciento istorija: tiesūs dantys – trumpiau nei per metus

Dantų tiesinimas kapomis daugeliui dar yra naujiena. Susidomėjusiems šiuo moderniu gydymo būdu kyla begalė klausimų: nuo gydymo tinkamumo konkrečiu atveju iki kapų nešiojimo ypatumų. Daugiau aiškumo ape šią ortodontinę techniką įneš reali paciento patirtis. Domantas (28) dalinasi savo įspūdžiais apie dantų tiesinimą kapomis, kurias jis pasirinko dėl nenoro nešioti breketus ir trumpesnės gydymo trukmės.

 

Kapos kasdienybės neapsunkino

 

Domantas prisimena savo pirmąjį vizitą pas odontologą, kurio metu sužinojo, kad jam reikės ne tik tiesinti dantis, bet ir koreguoti sąkandį. Jis nesibaimino pasirinkdamas inovatyvų gydymo metodą – dantų tiesinimo kapas – nes gydytojas suteikė daug vertingos informacijos, pristatė viso gydymo eigą ir atsakė į iškilusius klausimus. Kito vizito metu buvo prengtas skaitmeninis gydymo planas, tad buvo galimybė pamatyti būsimus dantų pokyčius. Be to, iš anksto numatomas tikslus būsimų vizitų skaičius ir gydymo trukmė.

Kapas šiuo metu Domantas nešioja 4 mėnesius, o visas gydymas tetruks iki vienerių metų. Dantų tiesinimas įsibėgėjo sklandžiai – vaikinas įžvelgia daug privalumų. Domantas jaučia, kad dantys juda į reikiamas pozicijas, tačiau tai jokio skausmo ar diskomforto nesukelia. Kapos yra perregimos, plonos, todėl nebraižo burnos gleivinės ir ant dantų beveik nesijaučia. Jas reikia keisti maždaug kas dvi savaites, kol dantys pamažu išsitiesina, o sąkandis tampa taisyklingas. Vaikinas stebisi, kad aplinkiniai kapų nepastebi, šveplavimas nepasireiškia, išsiimti ir įsidėti kapas taip pat labai paprasta, todėl gydymo eiga visiškai paciento nevaržo. Vienintelis pokytis, kurį pastebėjo Domantas – dažnesnis dantų valymas.

Apie kliniką

Efektyvūs rezultatai

Domantas džiaugiasi pasirinkęs šiuolaikišką dantų tiesinimo būdą. Didžiausiais kapų privalumais laiko patogumą, estetiką, trumpą gydymo trukmę ir retus vizitus pas gydytoją odontologą. Ši ir dar daugybė sėkmingų pacientų patirčių tiesinant dantis kapomis visiems laikams griauna įsitikinimus, kad ortodontinis gydymas reikalauja daug kantrybės, pastangų ir kasdienių įpročių keitimo. Medicina nestovi vietoje ir kapos yra akivaizdus to įrodymas. Su dantų tiesinimo kapomis kelias link svajonių šypsenos yra paprastas, o rezultatas – pranokstantis lūkesčius.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify