PRARADOTE DANTIS? Jūs nusipelnėte galimybes ir vel šypsotis

DANTYS – DAUGIAU NEI ŠYPSENA

Šių dienų pasaulyje graži ir sveika šypsena – būtina kokybiško gyvenimo sąlyga. Su tuo sutinka ir Vilniuje įsikūrusios modernios odontologijos klinikos ALBODENT gydytojas odontologas Justinas Gaidys: „Jeigu žmogaus kasdienė veikla yra tiesiogiai susijusi su buvimu tarp žmonių, netekus vieno ar kelių dantų patiriamas diskomfortas. Ypač didelius gyvenimo pokyčius junta tie, kurie neteko priekinių dantų, nes tai – itin pastebimas išvaizdos trūkumas. Dantų netekimas paveikia ne tik estetiką, bet ir sutrikdo gebėjimą aiškiai tarti garsus, o tai sukelia daug problemų žmonėms, kurių darbas susijęs su viešuoju kalbėjimu ar klientų aptarnavimu“.

Specialistas pastebi, kad žmonės, kurių burnos ertmėje yra likę vos keli nuosavi dan tys, susiduria su dar didesnėmis bėdomis: „Tokie žmonės dažniausiai nešioja išimamus protezus, tačiau beveik visi pacientai, kuriems yra pritaikytos laikinai prarastų dantų funkciją atkuriančios restauracijos, anksčiau ar vėliau pajunta diskomfortą. Jie dažnai mini, kad patiria įvairius nepatogumus tiek namuose, tiek viešoje vietoje: protezai tvirtai nesilaiko burnos ertmėje, nepakankamai atkuria kramtymo funkciją, sukelia skausmą, nemalonų burnos kvapą ir žaloja dantenas“, – pasakoja Justinas Gaidys.

DANTYS – DAUGIAU NEI ŠYPSENA

SKIRTINGOS PROBLEMOS – SKIRTINGI SPRENDIMO BŪDAI

Dantų netekimo atvejai – įvairūs: nuo jaunų žmonių, netikėtai netekusių vieno danties, iki senolių, kurie neturi daugumos ar visų dantų ir gelbėjasi išimamaisiais protezais. Pasitelkiant šveicarų kompanijos „Straumann“ implantus, laikomus reikšmingu šiuolaikinės odontologijos laimėjimu, dantis galima sugrąžinti bet kuriuo atveju – tiek netekus vieno ar kelių, tiek daugumos ar visų dantų.

Tinkamiausias sprendimas, sužinojus, kad teks šalinti pavienius dantis – vienmomentė implantacija. Šis būdas leidžia dantį atkurti iš karto po nepataisomai sugedusio ar traumos metu sužaloto danties pašalinimo ir ypač tinka pacientams, kurie dėl savo darbinės veiklos ar socialinio gyvenimo ypatumų paprasčiausiai negali sau leisti ilgą laiką būti be danties. Vienas didžiausių šio metodo pranašumų – žymiai trumpesnė gydymo trukmė. Paklaustas apie vienmomentę implantaciją, ne vienerius metus su Šveicarijos mokslininkų sukurtais „Straumann“ implantais dirbantis gydytojas Justinas Gaidys pasakoja: „Pacientui paskiriamas vizitas, kurio metu atliekamos dvi pagrindinės procedūros – atraumatinis nekokybiško danties šalinimas ir implanto sriegimas pašalinto danties vietoje. Aplink implantą esančios tuščios ertmės, kuriose buvo dantų šaknys, užpildomos kaulo pakaitalu. Tai leidžia maksimaliai atkurti kaulinį audinį ir sumažinti galimų komplikacijų riziką. Netrukus pacientui uždedama laikinojo danties karūnėlė – kai kuriais atvejais tai padaryti galima netgi tą pačią dieną. Po kurio laiko ši karūnėlė pakeičiama tvirtu, funkcionaliu ir natūraliai atrodančiu nuolatiniu dantimi“.

Sudėtingesniais atvejais, pavyzdžiui, netekus daugumos ar visų dantų, galima pritaikyti unikalią „Pro Arch“ metodiką, leidžiančią vieno žandikaulio dantis fiksuoti ant 4 implantų. „Ši procedūra turi 2 pagrindinius etapus – chirurginį ir protezavimo. Chirurginis etapas, jeigu reikia, apima likusių nekokybiškų dantų šalinimą, ir iš karto po to atliekamą implantų sriegimą. Jau tą pačią arba kitą dieną yra fiksuojami laikini dantys, tad pacientas iš karto gali naudotis įsriegtais implantais ir džiaugtis naująja šypsena“, – teigia gydytojas odontologas Justinas Gaidys.

ALBODENT specialistas pabrėžia, kad gydymas „Straumann“ dantų implantais – itin patikimas ir saugus, nes implantai gaminami iš titano, cirkonio ar šių medžiagų lydinio ir yra biologiškai suderinami su žmogaus organizmu. Ypatingą vaidmenį atlieka ir unikalus, hidrofiliškas implantų paviršius, kuris išgaunamas naudojant specialią SLActive® technologiją, užtikrinančią, kad implantas prigytų greitai ir saugiai. Svarbu paminėti, kad šveicariški implantai ne tik kokybiški, bet ir patikimi. Dantų atkūrimas šiais implantais sėkmingas net 96–100 proc. atvejų, o tinkamai prižiūrint, implantai nepriekaištingai atlieka savo funkcijas ne vieną dešimtmetį.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify