Skaitmeninės technologijos – sėkmingam dantų implantavimui

Dantų atkūrimo sėkmę lemia ne tik teisingas gydytojo odontologo bei dantų implantų gamintojo pasirinkimas, bet ir odontologijoje naudojamos šiuolaikinės technologijos. Kokį vaidmenį odontologijoje atlieka moderniosios technologijos ir kokie jų esminiai pranašumai, pasakoja Vilniuje įsikūrusios moderniosios odontologijos klinikos „Albodent“ gydytojas odontologas Justinas Gaidys.

 

 

Odontologijoje naudojamų šiuolaikinių technologijų pranašumai

 

Bene populiariausios šiuo metu odontologijoje naudojamos technologijos apima rentgeno tyrimus ir 3D spausdintuvus. Gydytojas odontologas J. Gaidys teigia, jog didžiausi šių technologijų pranašumai – laiko taupymas bei tikslumas. „Pasitelkdami 3D tomografus ir 3D spausdintuvus, galime labai tiksliai suplanuoti dantų gydymą – protezavimo (implantų įterpimo) procedūrą – bei pasitikrinti būsimus galutinius rezultatus“, – teigia gydytojas odontologas. Natūralu, jog kiekvienas pacientas nori, kad odontologinės procedūros būtų atliekamos greitai, kokybiškai ir neskausmingai. J. Gaidys tikina, kad naujos technologijos padeda įgyvendinti šiuos poreikius: „Virtualus planas padeda gauti vadinamuosius chirurgijos gidus – tam tikrą technologinę priemonę, kuri implantuojant dantis padeda itin tiksliai suplanuoti ir atlikti gydymą. Taikant šią metodiką, nereikia atlikti pjūvio dantenose, dėl to operacija yra trumpa ir neskausminga.“

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify