Skaitmeninis protezavimas – patikimam dantų atkūrimui

Retas pacientas gilinasi į odontologijos klinikose naudojamus prietaisus, skaitmenines technologijas ar kitas detales. Greitai ir kokybiškai suteikta odontologinė paslauga – esminiai pacientų lūkesčiai. Šiuos ir panašius pacientų poreikius padeda įgyvendinti ne tik kompetentingi gydytojai, bet ir naudojamos skaitmeninės technologijos. Vadinasi, prieš apsilankant odontologijos klinikoje, būtų pravartu pasidomėti, kokios technologijos joje yra naudojamos, kad įsitikintumėte, jog Jums bus suteikta aukšto lygio paslauga.

 

Kas yra skaitmeninis protezavimas?

 

Skaitmeninis protezavimas skirtas tikslesnių, estetiškesnių ir ilgaamžių keramikos restauracijų gamybai (užklotų, vainikų, porceliano laminačių ir kt.). Lyginant su įprastu protezavimu, skaitmeninis trunka trumpiau, yra patogesnis ir patikimesnis. Skaitmeninio protezavimo įrangą sudaro: 3D lazerinis skeneris, dizaino ir gamybos dalis, o procedūros eigą galima būtų išskirti į tris etapus. Pirmiausia, intraoraliniu skeneriu nuskenuojami dantys. Tuomet, virtualiu būdu atkuriama prarastų ar restauruojamų dantų anatomija. Paskutinis žingsnis – ypač tikslių restauracijų gamyba, pasitelkiant frezavimo įrenginį.

 

 

Skaitmeninio protezavimo privalumai

3D lazerinis skeneris – viena sudedamųjų dalių

Prieš atliekant dantų protezavimą, visų pirma, reikalingas dantų atspaudas. Pacientai, kuriems teko patirti tradicinį dantų atspaudo nuėmimą, naudojant specialią burnoje spaudžiamą masę, šią procedūrą prisimena kaip didžiausią siaubą. Iš tiesų, burnoje šaukštu spaudžiama atspaudinė medžiaga sukeldavo pacientams labai nemalonius pojūčius, pykinimą. Taikant skaitmeninį protezavimą, apie bet kokį diskomfortą pamirštama. Viena iš sudedamųjų skaitmeninio protezavimo dalių – 3D skaitmeninis skeneris, kuris nepalyginamai palengvina burnos ertmės ištyrimą: dantys nuskenuojami specialiu nedideliu aparatu (be jokių atspaudinių medžiagų) ir iškart gaunamas skaitmeninis trimatis dantų vaizdas. Ekrane matomą kokybišką dantų vaizdą gydytojas gali aptarti su pacientu.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify