Skaitmeninis šypsenos dizainas – galimybė pasimatuoti savo šypseną iš anksto

Šiuolaikinės odontologijos galimybės nepaliaujamai plečiasi. Vis dažniau pasitelkiamos išmaniosios technologijos, tad gydymo planavimas gali būti perkeliamas ir į kompiuterį. Vienas tokių inovatyvios odontologijos pavyzdžių – vis labiau populiarėjantis skaitmeninis šypsenos dizainas. Tai – metodas, leidžiantis iš anksto pasimatuoti būsimus dantis ir padedantis užtikrinti sklandų ir preciziškai tikslų gydymą. Tokiu būdu gydymas pradedamas ne odontologo kėdėje, o kompiuteryje, kur suprojektuojamas būsimos šypsenos vaizdas, tad pacientui nereikia nerimauti, ar rezultatas iš tiesų bus toks, kokio jis tikėjosi.

 

Estetiška šypsena – vienas didžiausių privalumų

Gydytojai odontologai vis dažniau pastebi, kad į jų kabinetus užsukantiems žmonėms vien burnos ertmės sveikatos sugrąžinimo nebepakanka. Šiuolaikiniams pacientams svarbu turėti ne tik sveikus bei funkcionalius dantis, bet ir kiek įmanoma tobulesnę šypseną.  Su tuo sutinka ir ALBODENT klinikos gydytojas odontologas Justinas Gaidys. „Šiuolaikiniai žmonės yra neišvengiamai veikiami visuomenės standartų ir socialinių normų. Ne paslaptis, kad graži šypsena – sėkmingo žmogaus bruožas. Pastebiu, kad kiekvienas mūsų pacientas turi konkrečių su estetika susijusių norų – siekia, kad šypsena atrodytų natūraliai, harmoningai ar netgi derėtų prie jų gyvenimo būdo, karjeros“, – pasakoja ilgametę patirtį turintis specialistas.

Laimei, šiuolaikinių odontologijos galimybių dėka, prieš pradedant estetines dantų gydymo procedūras, jau galima tiksliai žinoti, kaip šypsena atrodys po gydymo. Tai padaryti leidžia skaitmeninis šypsenos dizainas, kurio metu parengiamas preciziškai tikslus būsimos paciento šypsenos projektas.

 

Apjungiami odontologijos ir technologijų laimėjimai

 

Skaitmeninis šypsenos dizainas yra modernus, naujosiomis technologijomis grįstas dantų gydymo planavimo būdas. „Tai – skaitmeninės fotografijos ir kitų technologinių inovacijų panaudojimas, siekiant suplanuoti sklandų gydymą ir suteikti pacientui galimybę dalyvauti savo būsimos idealios šypsenos kūrimo procese“, – teigia gydytojas odontologas J. Gaidys.

Paklaustas apie šio metodo taikymo eigą, specialistas pasakoja, kad iš pradžių pacientas yra nufotografuojamas, o tuomet, atsižvelgiant į individualią situaciją ir paciento pageidavimus, ant virtualių arba gipsinių modelių sukuriami būsimi paciento dantys. Kitas etapas – šio rezultato perkėlimas ant jau turimos paciento nuotraukos. Tokiu būdu pacientui suteikiama galimybė pamatyti, kaip jis atrodys su savo nauja šypsena. Tai – vienas didžiausių skaitmeninio šypsenos dizaino privalumų. Jei būsimos šypsenos projektas atitinka paciento lūkesčius, pradedamas estetinis gydymas, ir vos po kelių vizitų pas gydytoją odontologą jau galima džiaugtis lygiai tokia pačia šypsena, kokia buvo matoma kompiuterio ekrane.

Kiekvienas šypsenos projektas – unikalus

 

Net ir idealiai atrodantys dantys gali tikti toli gražu ne kiekvienam žmogui. Norint sukurti pacientui patį tinkamiausią šypsenos projektą, detaliai analizuojamas kiekvienas individualus atvejis. „Tam, kad naujieji dantys tobulai tiktų ir, svarbiausia, atrodytų natūraliai, privalu atkreipti dėmesį į daugybę įvairių detalių – veido formą, struktūrą, proporcijas, netgi žmogaus charakterio savybes. Šypsena turi derėti prie unikalių žmogaus bruožų ir harmoningai įsilieti į jų visumą“, – tikina J. Gaidys.

Pasitelkus skaitmeninį šypsenos dizainą, po visų gydymo procedūrų pacientas gali džiaugtis ne tik sveika, bet ir estetiška, natūralia ir idealia šypsena – lygiai tokia pačia, kokia buvo suprojektuota skaitmeniniu būdu. Tai – itin reikšmingas laimėjimas, nes, ALBODENT specialisto teigimu, žmogui svarbu turėti ne tik sveikus dantis, bet ir didžiuotis tobula ir pasitikėjimą savimi bei visokeriopą sėkmę garantuojančia šypsena.

Apie kliniką

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify