Trokštantiems idealios šypsenos – estetinis plombavimas

Taisyklingus ir baltus dantis atidengianti šypsena – neatsiejama estetiškos išvaizdos dalis. Tačiau estetika susijusi ne vien tik su grožiu. Tai – sudėtingas mokslas, tiriantis grožio, meno dėsnių ir įgimto žmogaus estetinio pojūčio harmoniją. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie estetinę odontologiją. Ši kompleksiška odontologijos sritis apjungia tiek estetikos mokslo pagrindus, tiek didžiausius odontologijos laimėjimus ir nuolat tobulėja. Kadaise naudotos nenatūraliai atrodančios dantų restauracijos šiandien keičiamos kur kas pažangesniais ir patikimesniais dantų atkūrimo būdais. Vienas jų – estetinis plombavimas.

 

Apie estetinio plombavimo procedūrą

 

Estetinis plombavimas gali būti taikomas kai burnos ertmėje yra senų, nusidėvėjusių ar nekokybiškų restauracijų, kai prireikia atstatyti nuskilusius, nudilusius, nutrupėjusius ar traumos metu pažeistus dantis, panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar spalvos pakitimus. Tai – trumpiausias kelias, norintiems susigrąžinti tiesius ir gražius dantis bei atkurti tinkamą jų funkciją. Keletas faktų apie estetinį plombavimo procedūrą:

Kiekviena šypsena – unikali

Žmonės neretai svajoja apie lygiai tokią pačią šypseną, kokią matė žurnale ar televizijos ekrane, tačiau tai nebūtinai yra tinkamiausias sprendimas. Estetinėje odontologijoje netaikomi universalūs būdai ar „trafaretai“. Kiekvienas šypsenos projektas – unikalus ir pritaikomas konkrečiam paciento atvejui, atsižvelgiant į daugybę kriterijų.

Atliekant estetinio plombavimo procedūrą, pirmiausia įvertinama burnos ertmės būklė – sąkandis, ligos, kuriomis serga pacientas, pasiteiraujama apie žalingus įpročius, išklausomi paciento poreikiai, lūkesčiai ir finansinės galimybės. Dar vienas svarbus aspektas – įvertinti paciento veido formą, proporcijas, struktūrą ar netgi charakterio savybes. Tai leidžia estetinį plombavimą atlikti nepaprastai tiksliai ir sukurti šypseną, kuri dera prie unikalių paciento bruožų bei harmoningai įsilieja į jų visumą.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify